Apartamente de vanzare Barlad Vaslui • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Vând Apart. cu 2 camere
8
2

Vând Apart. cu 2 camere

Apartament 2camere, et. 3, semidecomandat, multiple îmbunătățiri: Centrală termică, aer condiționat, izolație, acoperiș, uși interioare schimbate, parchet, gresie și faianță. Are o suprafață utilă de 46,23 m. p. balcon 4,44 m.p. Suprafața totală cu dependințe este de 61,92 m.p. Este situat în apropierea ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vand apartament, et.2,PE RASARIT  zona CONFECTII 5

Vand apartament, et.2,PE RASARIT zona CONFECTII

Vand apartament zona CAPSA, CONFECTII, ET. 2, CU IMBUNATATIRI.

63 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 58.000 EU.

1074 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

Apartament de 2 camere de vânzare
8

Apartament de 2 camere de vânzare

Se vinde un apartament într-una din cele mai frumoase zone ale oraşului Bârlad zona Gradină. Acest apartament poate fi alegerea perfectă pentru cei care îşi doresc linişte şi acces rapid la toate facilităţile urbane: unităţi de învăţământ, transport public şi hypermarketuri (Berlin, Penny Market, Kaufland, ...

1104 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Apartament super spatios, zona Capsa Iris
10
8

Apartament super spatios, zona Capsa Iris

Vând apartament cu două camere, decomandat, confort 1, bloc Iris-Capsa. Este foarte spațios, balcon pe toată suprafața apartamentului, 65 m.p.,etaj 5 din 6, bucătăria și baia recent renovate. Instalație electrică și termică schimbată, bloc construit in 1994. Se vinde mobilat și utilat complet. Preț 65000 ...

1121 EUR/m2 | 58 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

Salvează căutarea